Gå til indhold
FORSIDEN | LÆS OP | REN TEKST | PRINT | SITEMAP |
 Sydvestjysk SygehusTil Region SyddanmarkTil forsiden

Medlemmer

Medlemmer i underarbejdsgruppen:

Marianne Thomsen (formand)
Marianne.Gjerstrup.Thomsen@rsyd.dk

Aswine Rasmussen
asra@vejenkom.dk

Agnethe Steffensen
bgplas@fanoe.dk

Hanne Larsen
hanl@varde.dk

Inger Marie Ditlevsen
imdi@esbjergkommune.dk

Lillian Bertelsen
libe@varde.dk

Lillian Hansen
lill@esbjergkommune.dk

Martha Michaelsen
mmi@billund.dk

Agnethe Frisgaard Hansen
Agnethe.Frisgaard.Hansen@rsyd.dk

Berit Tange
Berit.Tange@rsyd.dk

Karna Arvad Hansen
Karna.Arvad.Hansen@rsyd.dk

Randi Juhl Jørgensen
Randi.Joergensen1@rsyd.dk

Susanne Asmussen
Susanne.Asmussen@rsyd.dk

Marianne Nielsen
Marianne.Nielsen6@rsyd.dk

 

 


Siden er sidst opdateret 1-10-2013



Sydvestjysk Sygehus | Finsensgade 35, 6700 Esbjerg | Tlf. 7918 2000 | www.sydvestjysksygehus.dk